درباره کیا

صنايع ساختماني كيا با هدف كاهش اتلاف انرژي ، سبك سازي ساختمان ، زيباسازي (با توجه به تنوع رنگ upvc و ALU ) و پيشرفت و توسعه در صنعت درب و. پنجره در سال 1383 تاسيس گرديد.


 • كارخانه :‌ در ابتدا كارخانه در شهر تبريز قرار داشت ولي مديريت مجموعه كيا تصميم گرفت كه كارخانه را به نزديك ترين نقطه ممكن به تهران انتقال دهند و جاجرود نقطه مناسبي انتخاب شد كه از دو بعد بسيار مناسب بود:
 1. كنترل راحت و نظارت بيشتر مديريت بر كارخانه و فعاليت هاي آن
 2. كاهش هزينه حمل و نقل براي مشتريان عزيز
 
 • نيروي انساني : همچنين مديريت كيا سعي كرد با استخدام نيروهايي با توانايي هاي مكمل و كارشناسان  رشته هاي مختلف آكادميك تيم كامل و متخصصي را گرد هم آورد . توليدات ما توسط كارشناسان و متخصصان مجرب و با دستگاه هاي كاملا پيشرفته و نرم افزار هاي مخصوص صورت مي پذيرد
 
 • متريال : درب و پنجره هاي ما با استفاده از پروفيل هاي از كشورهاي آلمان ،ايران و تركيه و يراق آلات تركيه اي و آلماني مونتاژ مي شوند..تمامي پروفيل هاي شركت كيا ضمانت نامه 20 ساله دارند.انتخاب پروفيل ها با استفاده از روش آزمون وخطا در كارگاه كنترل كيفيت و همچنين با بازخورد نظر مشتريان صورت مي گيرد و در اين مرحله پروفيل هاي بي كيفيت از چرخه توليد حذف مي شوند.به اين ترتيب ما به تمامي مشتريان خود اين اطمينان را مي دهيم كه پروفيل هاي مورد استفاده ما كاملا امتحان خود را در سيكل توليد و مصرف پس داده اند و تاييد شده كارشناسان شركت و مشتريان عزيز مي باشد.
 

چرا كيا را انتخاب كنيد؟

با توجه به تغييرات عمده اي كه در سطح مجموعه انجام داده ايم  توانسته ايم مجموعه اي از مزيت ها را در خود نهادينه كنيم.
از جمله :
 1. 20 سال ضمانت استفاده
 2. كنترل كيفيت پروفيل ها و كنار گذاشتن پروفيل هاي بي كيفيت از چرخه توليد
 3. تنوع قيمتي با توجه به گستره پروفيل هاي مصرفي ،دامنه انتخاب مشتريان را بالا مي برد
 4. انتقال كارخانه به جاجرود براي كاهش هزينه هاي حمل و نقل
 5. انتقال كارخانه به جاجرود اين امكان را به مشتريان مي دهد كه بر مراحل مختلف توليد درب و پنجره هايشان نظارت داشته باشند
 6. كليه ورق هاي گالوانيزه استفاده شده در توليدات شركت ضخامت 25/1-2 mm دارند
 

سخن مدير عامل

گفت درويش روزي يك خسي                            كه  تو را  اينجا  نمي  داند  كسي
گفت  او  گر مي نداند عامي ام                        خويش را من نيك مي دانم كي ام
 
باسلام
صنايع ساختماني كيا با هدف ارايه محصولات با استانداردهاي لازم و با استفاده از دانش روز و فن آوري مدرن جهت مشتريان عزيز پايه گذاري شد. در اين راستا سعي گرديد با تفكري مشتري گرايانه به فعاليت پرداخته شود كه با لطف خدا توانسته ايم به اين امر مهم دست يابيم و اعتماد خريداران محترم را با محصولي زيبا ، ظريف و در عين حال با كيفيت بالا پاسخگو باشيم.در طي زمان با كمك متخصصين مربوطه جهت كارايي و بهره وري كالاها ،كليه بخش هاي كيا نهادينه  شد و فرهنگ سازماني كيا بر اصل مشتري مداري بنا گرديد.

در نظر داريم با بالفعل كردن توانمندي ها و ظرفيت هاي بالقوه متخصصين خود در آينده استراتژي هاي موثرتري در پيش گيريم تا با ارايه كيفيت و خدمات پس از فروش و ضمانت كالاها پيشرو صنعت در و پنجره گرديم.
 
سيده مرضيه ابراهيمي